Budeme vystavovat na veletrhu Natura Viva 2024 v Lysé nad Labem

Vážení zákazníci, obchodní partneři, s radostí vás zveme na veletrh Natura Viva, který se bude konat od 23. do 26. 5. 2024 na Výstavišti v Lysé nad Labem.

Najdete nás v hale C – stánek zvýrazněn žlutě na níže uvedené mapě.

Přijďte si prohlédnout naše výrobky, určené nejen na zabezpečení zbraní, ale také na bezpečné uchování cenností a důležitých dokumentů. Ukážeme i další výrobky. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a možnost sdílet s vámi naše nejnovější inovace v oblasti trezorové techniky.

S pozdravem,
Jakub Charvát

Profil akce
Chystáte se letos na Naturu Vivu? Termín se blíží! Jediný veletrh pro myslivce, rybáře a včelaře v ČR chystá i letos mnoho novinek.

Můžete se těšit na jedinečnou přehlídku raritních trofejí daňka evropského a jelena siky a uvidíte také vyjímečnou výstavu Taxidermy od českých preparátorů. O odborný i zábavný program se postará časopis Myslivost na vnitřním pódiu v hale B – uvidíte mistrovství ve vábení jiných druhů zvěře, loveckou hudbu, trubače, kynology, sokolníky i vábiče. Nebudou chybět expozice partnerských organizací – Českého rybářského svazu a Českého svazu včelařů, dále ČZU fakulty lesnické a dřevařské a samozřejmě nepřehlédnutelná expozice Lesů ČR s nejlepšími trofejemi. Expozice Českomoravské myslivecké jednoty a jejich klubů včetně podia s programem bude ve dřevostavbě na dolní venkovní ploše stejně jako loni.
Vystavovatelé přivezou nové modely kulovnic, brokovnic a malorážek, termovize, optiku, špičkové oděvy a obuv do přírody, posedy, nože a doplňky, které potěší každého lovce.

Nomenklatura výstavy: Lovecké zbraně; Střelivo; Nože; Optika; Odborná literatura; Myslivecká kynologie; Rybářství; Lovecká a rybářská turistika; Volný čas – batohy, krosny, spací pytle, turistické oděvy a obuv; Včelařství; Pěstování a ochrana lesa; Dárkové předměty

Další zajímavosti o veletrhu: Lesní pedagogika – dětský svět; Lovecká kynologie; Sokolníci, trubači, vábiči; Preparace zvěře; Lovecká hudba