Vhozové trezory

Bezpečná a rychlá úschova cenností a dokumentů. Vhodné do barů, nočních klubů, čerpacích stanic, směnáren a obchodů – zkrátka všude tam, kde dochází ke stálému pohybu osob, odpovědných za ukládání cenností, které je potřeba ukládat rychle a pohodlně. Certifikováno ve II. bezpečnostní třídě dle evropského standardu ČSN EN 1143-2:2014.

Deposit Neutron Star (DNS)

Vhozové trezory slouží tam kde je vhodné oddělit přístup k hlavní části trezoru, kde jsou uloženy depozita. Ty se do trezoru dostanou přijímací jednotkou, která může, ale nemusí být uzamykatelná. Naše vhozové trezory mají šuplík, který po úplném zavření vyloží svůj obsah do hlavní části trezoru, odkud se již zpět nedostane.

  • Dvouplášťové bezpečnostní vhozové trezory z 3mm a 1,5mm oceli.
  • Přijímací jednotka bez – i s volbou zamykání.
  • Certifikovaný klíčový zámek a třícestný rozvorový mechanismus.
  • Odolný strukturní lak chrání povrch trezorů proti poškození. Standardně odstín RAL 7035 – šedá, ale na přání v jakékoli barvě.
  • Do větších modelů lze zabudovat výsuvné police, vnitřní uzamykatelné schránky a širokou škálu dalšího příslušenství.

Pohled pojišťoven

S ohledem na Váš nový (nebo i starý) trezor, věnujte pozornost podmínkám pojišťovny, u které máte případně sjednáno pojištění (majetku, domácnosti).

Každá pojišťovna si nastavuje vlastní podmínky pro zabezpečení Vaší domácnosti. Pokud má pojistka krýt škody, které by Vám v důsledku vloupání vznikly, je třeba splnit požadavky zejména na bezpečnostní třídu vybraného trezoru.

V případě, že nevíte jaké podmínky je nutné splnit při koupi nového trezoru, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se pokusíme zjistit, jakým podmínkám by nejlépe vyhovoval trezor pro Vás.