Blog

Klíčové zámky a klíče

Jak se o klíčový zámek starat, aby Vám dlouho vydržel a jeho bezpečnost zůstala na maximální možné úrovni?

Zbraňový trezor do auta

Oslovil mě zákazník s dotazem, zda trezory opravdu vyrábíme a nejsme jen prodejce. Jeho přáním byl zbraňový trezor do auta. S výrobou zbraňových trezorů i trezorů do aut už máme zkušenosti.

Podpora zákazníků společnosti WICO B.G.M. a.s.

Společnost Charvát spol. s r. o. odkoupila v rámci insolvenčního řízení výkresovou dokumentaci a rozpracovanou výrobu. Naše společnost tak nyní nabízí podporu všem zákazníkům společnosti WICO B.G.M. a.s.

Ukotvení trezoru – statika

Článek pro ty, kteří chtějí řešit umístění nového trezoru. Nebo pro ty, kteří ho už mají, ale předem neřešili detaily a nyní pochopí, proč jim třeba teď praská strop o patro níž.

Nový kombinovaný model ZS 8/3

S radostí oznamuje příchod nového kombinovaného modelu ZS 8/3 pro uložení 3 dlouhých zbraní a velkého počtu těch krátkých včetně příslušenství.

NS a DNS rodiny trezoru – animace od našeho dealera Barrington Security

Aktualizace 07.05.2022: vzhledem k neustálemu vývoji, současné a budoucí modely můžou mit jiné parametry.

Barrington Security je dealerem našich trezorů v Carryduff, Severní Irsko. Tady je jeho animace o rodině našich produktů Neutron Star. Jedná se o nábytkové trezory Neutron Star – NS a o vhozové trezory Neutron Star – DNS.

Interview na veletrhu Pragoalarm 2013

Na veletrhu jsme představili svůj nový trezor s inteligentním zámkem a díky redakci svetvbezpeci.cz vzniklo následující video.

Novinka v oblasti zabezpečení

Přinášíme inovaci na poli zabezpečení a to konkrétně kombinaci mechanického a elektronického zabezpečení.